“Getwork” XBA da hududiy filiallar uchun seminar o‘tkazildi va jamiyat faoliyati sarhisob qilindi
“Getwork” xususiy bandlik agentligi bosh idorasi tomonidan hududiy filiallar faoliyatini takomillashtirish hamda ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirish maqsadida maxsus seminar-trening tashkil etildi. Tadbirda agentlikning hududiy filiallari xodimlari ishtirok etishdi.
Seminar davomida xodimlarga agentlik tomonidan yangi yo‘lga qo‘yilgan zamonaviy raqamli platforma taqdimoti o‘tkazildi. Xodimlarga platformaning imkoniyatlari, undan samarali foydalanish hamda mijozlarga xizmat ko‘rsatish jarayonini soddalashtirish bo‘yicha batafsil yo‘riqnomalar berildi. Ishtirokchilar o‘zlarini qiziqtirgan barcha savollarga atroflicha javob olishdi.
Bundan tashqari, yig‘ilish doirasida “Getwork” XBAning o‘tgan davr mobaynidagi faoliyati tahlil qilinib, bajarilgan ishlar bo‘yicha sarhisob qilindi. Erishilgan natijalar e’tirof etilib, kelgusi davr uchun ustuvor vazifalar belgilab olindi.

«Getwork» провело обучающий семинар для филиалов и подвело итоги деятельности
Головной офис Частного агентства занятости «Getwork» организовал специальный семинар-тренинг для сотрудников региональных филиалов с целью повышения качества оказываемых услуг и совершенствования работы подразделений.
В ходе семинара сотрудникам была презентована новая цифровая платформа. Специалистам подробно разъяснили функционал платформы, правила работы с ней и способы оптимизации процесса обслуживания клиентов. Участники получили исчерпывающие ответы на все интересующие их вопросы.
Кроме того, в рамках встречи был проведен глубокий анализ деятельности ЧАЗ «Getwork» за прошедший период. Были подведены итоги проделанной работы, оценены результаты и определены ключевые задачи на ближайшую перспективу.